„Cestu buď najdeme, nebo uděláme.“

Naše advokátní kancelář specializující se na oblast práva veřejného investování byla založena v roce 2017 jako únik z velké korporátní struktury. Ta nás kromě dané právní oblasti naučila disciplíně, preciznosti, organizovanosti a smyslu pro detail. Ostatně bez toho bychom veřejné zakázky ani dělat nemohli. To bylo však jediné, co jsme uměli a o podnikání jsme nevěděli vůbec nic. Začínali jsme ze dne na den ve sdílených kancelářích bez jediného klienta a dnes můžeme zodpovědně říci, že člověk je nejodvážnější, když nic neví.

Zpočátku jsme byli vděční za sebemenší zakázku a náležitě oslavovali každý klientský telefonát či schůzku. Volný pracovní čas jsme věnovali přípravě nabídek, psaní odborných článků a přednášení na odborných konferencích. Byli jsme vděční za jakoukoliv projevenou důvěru, kterou jsme se snažili nezklamat.

To vše vytvořilo jedinečné a zároveň specifické pracovní prostředí, kdy všichni víme, že pouze jako provázaný celek dokážeme být úspěšní, přičemž dobře odvedená práce každého z nás v takovém celku je neodmyslitelná. Odměnou za tuto osobní odpovědnost nám pak je nejen uvolněná atmosféra a vzájemná důvěra, ale i pochopení pro osobní životní situace každého jednotlivce. Je tedy jasné, že náš tým se v průběhu let rozšiřuje a zužuje podle toho, jak nám to spolu funguje.

Našim klientům a spolupracujícím obchodním partnerům pak vděčíme za to, že nám dávají příležitost a důvěru, abychom se se svým přístupem, nasazením a často dokonce i nadšením pro věc dokázali vyrovnat ostatním renomovaným a podstatně větším advokátním kancelářím.

Image

JUDr. Barbora Karo

+420 733 144 476
barbora.karo@karolas.cz
Bára je zakladatelkou advokátní kanceláře KAROLAS Legal. Pochází z Českých Budějovic a v Praze vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 2006 získala titul Mgr. a v roce 2007 titul JUDr.
Advokátkou je Bára od roku 2010.

Mgr. Marek Stowasser

+420 773 092 884
marek.stowasser@karolas.cz
Marek pochází ze Sokolova a v Praze vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 2017 získal titul Mgr.
Advokátem je Marek od roku 2020.
Image
Image

Mgr. Kateřina Gerychová

katerina.gerychova@karolas.cz
Kateřina vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 2021 získala titul Mgr. První roky studia souběžně studovala Masarykův ústav vyšších studií ČVUT, kde v roce 2017 získala titul Bc. v oboru Personální management v průmyslových podnicích.

V roce 2018 nastoupila do advokátní kanceláře KAROLAS Legal jako právní asistentka, po ukončení studia na Právnické fakultě nastoupila na pozici advokátní koncipientky.
Image

Petr Vidlák

petr.vidlak@karolas.cz
Petr nastoupil do advokátní kanceláře KAROLAS Legal v listopadu v roce 2022 na pozici právního asistenta. Aktuálně je studentem pátého ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Své studium Petr aktivně propojuje s praxí. V KAROLAS Legal se Petr věnuje přípravě právních podání, rešerším právních dokumentů, přípravě smluv a dalších podkladů pro kolegy.

Martina Jelínková

+420 775 211 557
martina.jelinkova@karolas.cz